Domki w Polańczyku

Odpocznij w popularnej miejscowości uzdrowiskowej.

Oferujemy do wynajęcia 3 komfortowe domki przy ul. Cichej 15 w miejscowości Polańczyk. Naszym gościom oferujemy możliwość płatności za pomocą bonu turystycznego.

Rezerwacja: 694 294 888

Cała posesja ogrodzona, do dyspozycji gości parking, przy każdym domku osobny grill murowany oraz stolik z ławkami, na posesji znajduje się również plac zabaw. Domki posiadają tarasy, które umożliwiają komfortowy wypoczynek na powietrzu w deszczowe dni.

Domki są ocieplone, zarówno ściany, jak i strop. Składają się z sypialni, salonu (z miejscami do spania) aneksu kuchennego oraz łazienki.

Domki posiadają komfortowe wyposażenie: płyta gazowa, lodówka, czajnik elektryczny, grzejnik ścienny, naczynia i sztućce oraz łazienkę z WC i prysznicem.

W domkach znajduje się miejsce noclegowe dla 4-5 osób - 2 łóżka dwuosobowe oraz jedno jednoosobowe.

Dużym atutem jest cicha i spokojna okolica oraz bliskość do jeziora solińskiego - około 150m w linii prostej (450m drogą asfaltową).

W odległości około 10 minut spacerkiem znajduje się przystań wodna na której znajdują się baseny dla małych oraz większych dzieci, plac zabaw oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, a także liczne restauracje i dyskoteka. W sezonie lipiec-sierpień funkcjonuje również jedno z największych w Polańczyku strzeżone kąpielisko gdzie Twoje dziecko moze swobodnie popływać pod okiem ratownika.

Warto zwrócić uwagę na powyższe walory gdyż większość ofert w miejscowości Polańczyk znajduje się w mniej korzystnie położonych lokalizacjach i droga do jeziora może zająć Państwu znacznie więcej czasu. Wybierając nas - otrzymujecie ustronne miejsce (ulica jest ślepa, dlatego spaceruje tutaj znacznie mniej turystów) a zarazem bliskość do atrakcji turystycznych jakie oferuje Polańczyk.

Doba noclegowa zaczyna się o godzinie 16:00 a kończy o 10:00.

!!! Nie przyjmujemy ze zwierzętami zwłaszcza psami i kotami !!!

Cennik

CENY W SEZONIE LIPIEC-SIERPIEŃ oraz weekend majowy i boże ciało
300zł/DOBA (maksymalnie 5 osób) - minimalny okres wynajmu 6 dób

CENY W CZERWCU, MAJU i WRZEŚNIU
WEEKENDY 300ZŁ/DOBA (maksymalnie 5 osób) - minimalny okres wynajmu 2 doby
DNI POWSZEDNIE 120-225ZŁ/DOBA (w zależności od liczby osób) - minimalny okres wynajmu 3 doby
ZA WYŁĄCZENIEM:
MAJÓWKA 29.04 - 06.05 - 300ZŁ/DOBA, minimalny okres wynajmu 4 doby
BOŻE CIAŁO 15.06 - 19.06 - 300ZŁ/DOBA, minimalny okres wynajmu 4 doby